Nasze projekty

Działki pod budownictwo mieszkaniowe w Zabrzu Grzybowicach
Rewitalizacja Targowiska Miejskiego - PROJEKT ZREALIZOWANY
Modernizacja Roku 2015
Najem powierzchni handlowych na Targowisku Miejskim w Zabrzu

Aktualności

Zabrze rękodziełem ozdobione. Warsztaty artystyczne

Data dodania: 2016-09-01

„Otwarte Miasto” zaprasza do udziału w projekcie „Zabrze rękodziełem ozdobione. Warsztaty artystyczne”

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres: otwarte.miasto@vp.pl

W treści maila podaj swoje imię i nazwisko oraz numeru telefonu kontaktowego, miejsce zamieszkania (tylko nazwa miejscowości), deklarację chęci uczestnictwa w wybranym warsztacie (sutasz i/lub decoupage) oraz krótką odpowiedź na pytanie : ”Dlaczego chcę uczestniczyć w warsztatach”.

Uczestniczki/cy zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu się do wybranego warsztatu drogą mailową lub telefoniczną. Uczestnictwo jest bezpłatne i dedykowane osobom w wieku od 16 lat mieszkającym na terenie Miasta Zabrze oraz miejscowości ościennych.

Warsztaty sutasz odbędą się 5 oraz 19 października. Uczestniczki/cy samodzielnie wykonają biżuterię, której głównym motywem kompozycji będzie kaboszon – niewielkie szkiełko z fotografią charakterystycznych obiektów Zabrza, poznają podstawy wytwarzania biżuterii tą techniką.

Warsztaty decoupage odbędą się 12 oraz 26 października. Uczestniczki/cy będą ozdabiali przedmioty użytkowe np. drewnianą deseczkę, na którą metodą transferu przeniosą wydruki charakterystycznych motywów architektonicznych miasta. Podczas warsztatów będziemy wykorzystywać: farby, medium do transferu, szablony, pastę strukturalną i inne.

Wszystkie warsztaty odbędą się w październikowe środy w godzinach od 16:30 do 19:30 na terenie Targowiska Miejskiego POD RATUSZEM w Zabrzu przy ul Boboli.

Serdecznie zapraszamy!

 

KINO W ZABRZU, ZABRZE W KINIE

Data dodania: 2016-07-25

Zabrzańska Agencja Realizacji Inwestycji Sp zoo jako zarządca Targowiska Miejskiego Pod Ratuszem przy ul. św. A. Boboli udostępnia teren Targowiska w celu zorganizowania przez Stowarzyszenie Otwarte Miasto wydarzenia pn. „Zabrze w kinie, kino w Zabrzu”, w ramach którego zaplanowano projekcje następujących filmów:

Pliki do pobrania

  1. Zabrze w kinie, kino w Zabrzu.jpg

ODBIERZ SWOJĄ KARTĘ MŁODEGO PRZEDSIĘBIORCY

Data dodania: 2016-07-21

Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza wszystkich przedsiębiorców do 35 roku życia po odbiór Karty Młodego Przedsiębiorcy- wystarczy wypełnić formularz!

 

                   

« 1 2 3 4 ...18 »

Aktualności

V Międzynarodowy Festiwal im. K. Pendereckiego

Data dodania: 2017-09-19

Tegoroczna edycja Festiwalu im. K. Pendereckiego odbędzie się w dniach 22.09.2017 - 29.09.2017. Na koncert inauguracyjny "Wariacje Goldbergowskie - Piaskiem Malowane" zapraszamy do Kopalni Guido, 320 ...

Czesko – polsko- słowackim spotkaniu branży przemysłu maszynowego i motoryzacyjnego.

Data dodania: 2017-06-07

Serdecznie zapraszamy do udziału w: Czesko – polsko- słowackim spotkaniu branży przemysłu maszynowego i motoryzacyjnego.

Przedsiębiorca w Zabrzu

Data dodania: 2017-05-29

               Drodzy Przedsiębiorcy! 9 czerwca 2017 r. w Łaźni Łańcuszkowej w Zabrzu odbędzie się regionalne spotkanie ...

Zabrzańska Agencja Realizacji Inwestycji Sp. z o.o.
ul. Piastowska 11
41-800 Zabrze
tel. 504 742 575
e-mail: zari@zari.com.pl

wykonanie: kotonski.pl