Nasze projekty

Najem powierzchni handlowych na Targowisku Miejskim w Zabrzu
Działki pod budownictwo mieszkaniowe w Zabrzu Grzybowicach
Rewitalizacja Targowiska Miejskiego - PROJEKT ZREALIZOWANY
Modernizacja Roku 2015

Aktualności

ZARI Sp. z o.o. zaprasza do współpracy!

Data dodania: 2016-11-02

Masz pomysł na projekt lub biznes?

Przyjdź do nas!

 Zabrzańska Agencja Realizacji Inwestycji Sp. z o.o. jako Administrator Targowiska Miejskiego Pod Ratuszem W Zabrzu serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do podjęcia współpracy.

Zabrze rękodziełem ozdobione. Warsztaty artystyczne

Data dodania: 2016-09-01

„Otwarte Miasto” zaprasza do udziału w projekcie „Zabrze rękodziełem ozdobione. Warsztaty artystyczne”

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres: otwarte.miasto@vp.pl

W treści maila podaj swoje imię i nazwisko oraz numeru telefonu kontaktowego, miejsce zamieszkania (tylko nazwa miejscowości), deklarację chęci uczestnictwa w wybranym warsztacie (sutasz i/lub decoupage) oraz krótką odpowiedź na pytanie : ”Dlaczego chcę uczestniczyć w warsztatach”.

Uczestniczki/cy zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu się do wybranego warsztatu drogą mailową lub telefoniczną. Uczestnictwo jest bezpłatne i dedykowane osobom w wieku od 16 lat mieszkającym na terenie Miasta Zabrze oraz miejscowości ościennych.

Warsztaty sutasz odbędą się 5 oraz 19 października. Uczestniczki/cy samodzielnie wykonają biżuterię, której głównym motywem kompozycji będzie kaboszon – niewielkie szkiełko z fotografią charakterystycznych obiektów Zabrza, poznają podstawy wytwarzania biżuterii tą techniką.

Warsztaty decoupage odbędą się 12 oraz 26 października. Uczestniczki/cy będą ozdabiali przedmioty użytkowe np. drewnianą deseczkę, na którą metodą transferu przeniosą wydruki charakterystycznych motywów architektonicznych miasta. Podczas warsztatów będziemy wykorzystywać: farby, medium do transferu, szablony, pastę strukturalną i inne.

Wszystkie warsztaty odbędą się w październikowe środy w godzinach od 16:30 do 19:30 na terenie Targowiska Miejskiego POD RATUSZEM w Zabrzu przy ul Boboli.

Serdecznie zapraszamy!

 

KINO W ZABRZU, ZABRZE W KINIE

Data dodania: 2016-07-25

Zabrzańska Agencja Realizacji Inwestycji Sp zoo jako zarządca Targowiska Miejskiego Pod Ratuszem przy ul. św. A. Boboli udostępnia teren Targowiska w celu zorganizowania przez Stowarzyszenie Otwarte Miasto wydarzenia pn. „Zabrze w kinie, kino w Zabrzu”, w ramach którego zaplanowano projekcje następujących filmów:

Pliki do pobrania

  1. Zabrze w kinie, kino w Zabrzu.jpg
« 1 2 3 4 ...18 »

Aktualności

Zabrzański Jarmark Bożonarodzeniowy 2017

Data dodania: 2017-11-23

Zapraszamy serdecznie na Jarmark Bożonarodzeniowy w Zabrzu (Plac Wolności), który rozpoczyna się uroczystym zaświeceniem choinki miejskiej już 1 grudnia 2017r.

V Międzynarodowy Festiwal im. K. Pendereckiego

Data dodania: 2017-09-19

Tegoroczna edycja Festiwalu im. K. Pendereckiego odbędzie się w dniach 22.09.2017 - 29.09.2017. Na koncert inauguracyjny "Wariacje Goldbergowskie - Piaskiem Malowane" zapraszamy do Kopalni Guido, 320 ...

Czesko – polsko- słowackim spotkaniu branży przemysłu maszynowego i motoryzacyjnego.

Data dodania: 2017-06-07

Serdecznie zapraszamy do udziału w: Czesko – polsko- słowackim spotkaniu branży przemysłu maszynowego i motoryzacyjnego.

Zabrzańska Agencja Realizacji Inwestycji Sp. z o.o.
ul. Piastowska 11
41-800 Zabrze
tel. 504 742 575
e-mail: zari@zari.com.pl

wykonanie: kotonski.pl